Carribean, Travels

BEACHFRONT BLISS AT GRAND TURK

19. December 2017

When I woke up in the morning and looked out of the window of our cabin, I literally gasped. I was told about the mesmerising beauty of the shoreline in Turks and Caicos, but nothing can prepare you for this….

The Turks and Caicos are made up of more than 40 islands cast upon breathtakingly beautiful cerulean waters. We docked for a day at Grand Turk. This tiny flat island (18 km2 or 6.9 sq. miles) boasts a gorgeous coastline. I was totally smitten by its crystal clear turquoise waters and white sandy beaches littered with beautiful conk shells… I mean, look at this, how could you not???


Keď som sa ráno zobudila a pozrela sa z okna kabíny, doslova som zalapala po dychu. Počula som už o fascinujúcej kráse Karibiku, ale nič vás na to, čo uvidíte, nemôže dostatočne pripraviť ….

Turks a Caicos pozostávajú z viac ako 40 ostrovov rozmiestnených na úchvatne blankytnom oceáne. Zakotvili sme na deň na ostrovčeku nazývanom Grand Turk. Tento malý ostrov (rozlohou len 18 km štvorcových) sa môže chváliť absolútne nádherným pobrežím. Bola som úplne uchvátená krištáľovo čistým, priam tyrkysovým sfarbením mora a bielymi piesočnatými plážami plných prekrásnych mušlí … Pozrite sa na to sami, ako by som nemohla byť???

Grand Turk is truly a little slice of paradise on earth and I am very happy I got the chance to spend a whole day there and enjoy the spectacular beaches.


Grand Turk je skutočne malý kúsok raja na zemi a som veľmi šťastná, že som mala možnosť stráviť na ňom celý deň a vychutnať si toto prenádherné miesto.

Čo si predstavujete pod pojmom “kúsok raja” vy ? 🙂

Xoxo,

Nikoleta 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply